Zdrowie i uroda

Chłopiec czy dziewczynka?

Płeć mojego dziecka


Data dodania:
Ocena: 4.45/5 Liczba głosów: 185

Zastanawiałaś się już kiedyś co będzie jak będziesz w ciąży? Jakiej płci będzie dziecko? Chłopiec, czy dziewczynka? A może właśnie jesteś w ciąży i trapi Cię to niesamowicie.

Ilość rozwiązań: 2016

Ilość pytań: 20

Średni czas rowiązywania: 3M 17S

Chłopiec czy dziewczynka?

Informacje o teście online: Chłopiec czy dziewczynka?

Jaka będzie płeć mojego dziecka?

Zastanawiałaś się już kiedyś co będzie jak będziesz w ciąży? Jakiej płci będzie dziecko? Chłopiec, czy dziewczynka? A może właśnie jesteś w ciąży i trapi Cię to niesamowicie. Nawet jeśli byłaś już u lekarza i potwierdził jakiej płci jest Twoje dziecko to jednak musisz wiedzieć, że takowe USG można poprzeć jeszcze wieloma innymi symptomami, które wskażą, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Dokładnie na tej samej podstawie nasze prababcie potrafiły rozpoznać płeć swojego dziecka sugerując się kilkoma przydatnymi przesądami.

Nie zwlekaj! Dowiedz się już teraz, czy to chłopiec, czy dziewczynka rozwiązując nasz test, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

Płeć dziecka, a USG.

Czy, aby na pewno badanie USG daje 100% pewności? Otóż musisz wiedzieć, że 100% pewność co do płci dziecka możesz mieć dopiero po dziewięciu miesiącach, a więc podczas porodu. Technologia pomimo, iż bardzo rozwinięta, potrafi płatać figle, a tym samym płeć dziecka może zostać pomylona chociażby przez złe ułożenie dziecka w łonie matki.Niegdyś nasi przodkowie musieli sobie radzić w zupełnie inny sposób, a więc za pomocą przesądów.

I Ty zabaw się więc w zgadywanki, czy to chłopiec, czy dziewczynka.

Po czym poznać, czy to chłopiec, czy dziewczynka?

Najpopularniejsze przesądy ciążowe wiążą się z naszym wyglądem a także upodobaniami co do wyboru potraw podczas ciąży.Niektórzy nawet twierdzą, iż na pytanie, czy to chłopiec, czy dziewczynka można szukać odpowiedzi w zapłodnieniu. Otóż jeśli do zapłodnienia dochodzi na parę dni przed owulacją jest większa szansa, że urodzisz dziewczynkę, zupełnie inaczej w przypadku chłopca .Te i wiele innych przesądów pomagały w rozpoznaniu płci dziecka.

Chłopiec, czy dziewczynka?

Tego zapewne dowiesz się rozwiązując nasz test "Chłopiec, czy dziewczynka?", ale czy wiesz, że Twój apetyt i upodobania mają duży wpływ na płeć Twojego dziecka?

Zjadasz ciasteczka? Ciągnie Cię do słodkich potrwa oraz przekąsek, a także owoców i soków – może oznacz to, że urodzisz córkę.

A co jeśli mam częściej ochotę na produkty białkowe? Np. mięso, sery…? Czy to chłopiec, czy dziewczynka zapytasz, jednak jak głoszą legendy upodobania co do takich smaków mogą oznaczać, iż urodzisz chłopca.

Przesądem z którym często możesz spotkać się, apropo ciąży jest również Twój wygląd fizyczny.Albowiem, jeśli usłyszałaś już nie jednokrotnie, że promieniejesz, wyglądasz pięknie w ciąży, najprędzej będzie to chłopiec, gdyż przyjęło się twierdzić, iż córka ,, odbiera urodę”.

Jak rozpoznać płeć dziecka?

Wskazówek, symptomów, przesądów na ten temat co do płci dziecka jest zbyt wiele by się aż w tym nie pogubić. Dlatego zachęcamy do przystąpienie do naszego testu Chłopiec, czy dziewczynka?.

Tylko u nas znajdziesz pytania zamknięte w jednej pigułce, które przybliżą Cię do poznania płci Twojego dziecka. Najbardziej wiarygodne symptomy ukryte są w naszych pytaniach, lecz pamiętaj by wynik testu był wiarygodny odpowiadaj szczerze i zgodnie ze swoimi faktycznymi upodobaniami by wreszcie poznać odpowiedz na pytanie Czy to chłopiec, czy dziewczynka?

Nie zwlekaj! Klikaj na test i poznaj płeć swojego dziecka! Powodzenia!


Opinie o teście

Hmmm, chyba dziewczynka... no zobaczymy, jeszcze za wcześnie żeby lekarz określił płeć dziecka, więc muszę poczekać. Dziękuję za tak fajny test!

Magda, Działdowo

Hej, bardzo fajny test! Trochę dziwne pytania... ale sprawdziło się z tym co powiedział lekarz!

Kaśka, Sopot

Ale się ubawiłam! Prawdopodobnie będzie chłopiec, mój facet się ucieszy. Jutro idziemy do lekarza na sprawdzenie płci dziecka. Mam nadzieję, że się potwierdzi!

Weronika, Płońsk

Podobne testy online

Test ciążowy online
Zdrowie i uroda

Test ciążowy online

Styczeń, 04.2015 Ocena 4.21/5 Ilość rozwiązań: 11316

Czy moje dziecko może mieć ADHD
Testy psychologiczne

Czy moje dziecko może mieć ADHD

Listopad, 23.2014 Ocena 4.51/5 Ilość rozwiązań: 343