Związki i miłość

Czy jestem gejem, homoseksualistą

Test na orientacje seksualną dla mężczyzn


Data dodania:
Ocena: 4.42/5 Liczba głosów: 95

Homoseksualizm w śród mężczyzn zaczął rozkwitać w XX wieku, kiedy to środki masowego przekazu stały się bardziej dostępne. Rozwiąż nasz test na geja i sprawdź swoją orientację już teraz.

Ilość rozwiązań: 3972

Ilość pytań: 20

Średni czas rowiązywania: 3M 28S

Czy jestem gejem, homoseksualistą

Informacje o teście online: Czy jestem gejem, homoseksualistą

Homoseksualizm, inna orientacja.

Homoseksualność wywodzi się z języka greckiego, określana jako równość, taki sam, płciowy.
Jest to jedna z trzech głównych orientacji seksualnych, tuż obok biseksualizmu oraz heteroseksualizmu. Współcześnie homoseksualizm ma trzy znaczenia, których błędem staje się rozumie odrębnie każdego z nich (zachowania seksualne, stan pociągu seksualnego, czy rola społeczna/ tożsamość seksualna).
Potocznie homoseksualistę nazywa się gejem i znacznie częściej niż neutralnie używa się tego określenia jako obraźliwe dla kogoś o odmiennej orientacji seksualnej.
To, czy jesteś gejem, homoseksualistą pomoże Ci rozwiązanie naszego testu online weryfikując Twoje odpowiedzi i na ich podstawie przyczyni się do określenia Twoich preferencji seksualnych.

Kto to jest gej?

Gej jest to osoba płci męskiej, która interesuje się osobami tej samej płci, począwszy od zainteresowania osobowością, stylem życia, a skończywszy na sferze seksualnej.
Przyjęło się również sądzić, iż geje mają specyficzne zachowania, a ich tożsamość często zdradza się właśnie po ich obserwacji. Bowiem wielu z nas uważa, iż potrafi bezbłędnie rozpoznać geja chociażby po stylu jego ubierania się oraz po dosyć widocznych specyficznych ruchach rąk, czy chodzie.
To, czy jesteś gejem nie zawsze jednak będzie można określić po przez ww. czynniki identyfikujące homoseksualistów. Każdy homoseksualista jest inny, a jego orientacja seksualna nie musi zdradzać go powierzchownie, tak więc jeśli usłyszałeś kiedykolwiek od kogoś, że zachowujesz się, jak gej nie musisz się z nimi utożsamiać tylko dlatego, że ktoś tak powiedział.
Twoja orientacja seksualna jest Twoją osobistą sprawą, a jeżeli masz co do niej jakiekolwiek wątpliwości spójrz prawdzie w oczy rozwiązując nasz quiz wiedzy, czy jesteś gejem.

Przyczyny homoseksualizmu

Niejednokrotnie ciężko jest nam sprecyzować swoją inną orientację, czy to tylko chwilowe zainteresowanie, a może faktycznie jesteś homoseksualistą.
Wciąż ciężko jest nam we współczesnym świecie zaakceptować inną orientację, a dla wielu z nas nadal jest ona czymś nienaturalnym.
Nauka wciąż nie umie dokładniej określić jakie są przyczyny homoseksualizmu, jednak środowisko homoseksualne uważa głównie, iż jest on wrodzony, a także jest naturalną orientacją zaraz obok heteroseksualizmu, czy biseksualizmu.
Homoseksualiści są zdania, iż terapia prowadzona w kierunku przejścia z homoseksualizmu na heteroseksualizm powinna być zabroniona właśnie ze względu na to, iż jest to orientacja wrodzona.
Środowiska naukowe spierają się co do przyczyn homoseksualizmu i określenia dlaczego jesteś gejem i co warunkuje Twoją inną orientację seksualną.
Bowiem niektórzy uważają, iż homoseksualizm uwarunkowany jest genetycznie-hormonalnie, zaś część określa model ten jako uwarunkowania psychologiczno-środowiskowe.

Test czy jestem gejem?

Na pytanie, czy jestem gejem powinieneś odpowiedzieć sam przed sobą, a przede wszystkim nie bać się poznać własnej tożsamości.
Pamiętać musisz, iż bez względu na to, co środowisko sądzi na temat innej orientacji seksualnej najważniejsza jest samoakceptacja, tylko wtedy poczujesz się w pełni szczęśliwy.
Pamiętaj, iż homoseksualizm nie jest chorobą! Nie musisz podejmować żadnego leczenia farmakologicznego, czy też terapii. Twoja seksualność jest Twoją prywatnością.
Podejmij pierwszy krok do poznania własnej tożsamości już teraz rozwiązując nasz darmowy gej test online, czy jesteś gejem.


Opinie o teście

Nigdy nie byłem pewny swojej orientacji seksualnej... Podobają mi się mężczyźni, ale w pewnym sensie również kobiety! Wasz test pomógł mi zdiagnozować moją orientację seksualną.

Kuba, Łomża

Ufff, jestem heterykiem :) Wasz test robiłem dla fanu, ale muszę przyznać, że pytania są na odpowiednim poziomie. Miałem kilka problemów z udziałem odpowiedzi - szczerze polecam.

Paweł, Poznań

Jestem gejem i Wasz test robiłem tylko dlatego, żeby sprawdzić jego skuteczność. Wynik potwierdził to co wiem od dawna. Chapeau bas (czapki z głów), naprawdę dobra robota :)

Igor, Warszawa

Podobne testy online

Czy jestem ładny i przystojny
Zdrowie i uroda

Czy jestem ładny i przystojny

Grudzień, 10.2015 Ocena 4.5/5 Ilość rozwiązań: 782

Czy jestem erotomanem
Testy psychologiczne

Czy jestem erotomanem

Listopad, 29.2015 Ocena 4.38/5 Ilość rozwiązań: 635

Czy jestem seksoholikiem
Uzależnienia

Czy jestem seksoholikiem

Listopad, 23.2015 Ocena 4.45/5 Ilość rozwiązań: 2427