Zdrowie i uroda

Czy jestem ładny i przystojny

Czy jestem atrakcyjny, atrakcyjność fizyczna


Data dodania:
Ocena: 4.5/5 Liczba głosów: 68

Myślisz, że podobasz się kobietom? Może tak wcale nie jest? Zastanawiasz się czym uwodzisz kobiety? Rozwiąż już teraz nasz test online: czy jestem przystojny! dowiesz się co myśli o Tobie płeć przeciwna!

Ilość rozwiązań: 782

Ilość pytań: 20

Średni czas rowiązywania: 7M 14S

Czy jestem ładny i przystojny

Informacje o teście online: Czy jestem ładny i przystojny

W pewnym wieku każdy z mężczyzn zadaje sobie to pytanie czy jestem atrakcyjny?, bowiem wygląd zewnętrzny to często pierwsza rzecz na którą zwracamy uwagę przy ewentualnym doborze partnera.

Wiadomo, jednak, iż w późniejszym etapie znajomości to inne cechy decydują o tym, czy powstanie pewna, bliższa więź między dwoma osobami, co nie wyklucza faktu, iż atrakcyjność fizyczna wychodzi na pierwszy plan w początkowej znajomości.

Jeżeli Tobie samemu ciężko jest ocenić poziom swojego piękna, atrakcyjności przystąp do rozwiązania naszego testu online, który zweryfikuje na podstawie Twoich odpowiedzi, czy jesteś przystojny.

Atrakcyjność fizyczna. Czy jestem atrakcyjny?

Co to takiego jest ta atrakcyjność fizyczna?

Bowiem to nic innego jak niegdyś określana mianem seksapilu. Przyjęło się również mówić, iż atrakcyjność fizyczna to także, atrakcyjność erotyczna, która głównie związana jest z wyglądem naszego ciała, zapachem, zachowaniem, tembrem głosu, wyraźnie pociągająca dla innych osób.
Na to, czy jesteś atrakcyjny składa się bowiem kilka ww. cech wyglądu i z tym związanych czynników.

Nie każda kobieta na to samo jednak zwraca uwagę w pierwszym kontakcie z mężczyzną, a więc można stwierdzić, iż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Co ciekawe, pamiętaj także, że jeśli tylko nauczysz się wydobywać z siebie swoje pozytywne cechy charakteru, możesz jedynie zyskać w kwestii wyglądu, bowiem przyjęło się mówić, iż osoba, która jest uśmiechnięta, otwarta, szczera sprawia wrażenie dużo bardziej atrakcyjnej niż ta, która widzi tylko czubek własnego nosa.

Wzór męskiej urody.

Od dawien dawna istnieje pewny kanon piękna, który z biegiem lat w pewnych kwestiach pozostaje bez zmian. Pewne cechy wyglądu trwale są związane z atrakcyjnością fizyczną, a więc to, czy jesteś przystojny zależy również od przyjętych stereotypów męskiej urody.
Są to tak zwane cechy uniwersalne, które nie zmieniają się od lat, bez względu na epokę, czy kulturę.

Wzór męskiej urody określają następujące cechy fizyczne:

  • symetryczne ciało i twarz
  • zdrowa, czysta skóra
  • wzrost
  • mała różnica pomiędzy biodrami i talią
  • zdrowe zęby
  • duży podbródek
  • jędrne pośladki
  • płaski brzuch
  • wyraziste oczy

Co ciekawe według przeprowadzonych badań wiele z wyżej wymienionych cech kobiety dostrzegają wyraźniej u mężczyzn w okresie dni płodnych, kiedy to hormony znacznie buzują.

Brak, jednak badań potwierdzających przyjęty stereotyp, że kobiety zwracają znaczną uwagę na dłonie mężczyzny, bądź przy doborze partnera kierują się długością jego penisa, czy kolorem włosów.

Czy jestem ładny i przystojny?

Jeśli nie wystarczają Ci potwierdzenia Twoich najbliższych, bądź znajomych przyszedł czas na to, by zweryfikować swoje wątpliwości, czy jesteś przystojny na podstawie pytań składających się na nasz test wiedzy.

Czasami warto schować dumę w kieszeń lub zupełnie przeciwnie, spojrzeć prawdzie w oczy i z zachwytem patrzeć w lustro każdego ranka.
Czy jestem ładny i przystojny? Jeśli nadal ciężko Ci odpowiedzieć na to pytanie zapraszamy do rozwiązania naszego darmowego testu online właśnie teraz.


Opinie o teście

Zajebisty test! Więcej takich! Poprawia samopoczucie i podnosi samoocenę!

Mikołaj, Poznań

Bo ja jestem playboyem, wszystkie są dziś moje... hahaha, dobre! Polecam, szybko się rozwiązuje, a i wynik ciekawy!

Sebastian, Szczecin

Nie wiem jak, ale wszystko się zgadza! Dzięki! Rzeczywiście muszę trochę zadbać o siebie. Ruszam na siłkę:) napiszę do Was jak coś się zmieni! Jeszcze raz dzięki za ten test!!

Czarek, Warszawa

Podobne testy online

Czy jestem erotomanem
Testy psychologiczne

Czy jestem erotomanem

Listopad, 29.2015 Ocena 4.38/5 Ilość rozwiązań: 635

Czy ona mnie zdradza
Związki i miłość

Czy ona mnie zdradza

Listopad, 23.2015 Ocena 4.59/5 Ilość rozwiązań: 2173

Czy jestem seksoholikiem
Uzależnienia

Czy jestem seksoholikiem

Listopad, 23.2015 Ocena 4.45/5 Ilość rozwiązań: 2427

Czy jesteśmy szczęśliwą parą
Związki i miłość

Czy jesteśmy szczęśliwą parą

Sierpień, 25.2015 Ocena 4.49/5 Ilość rozwiązań: 2369