Uzależnienia

Czy jestem nimfomanką?

Nimfomanizm definicja


Data dodania:
Ocena: 4.48/5 Liczba głosów: 113

Rozwiązując nasz test: Czy jestem nimfomanką? poznasz odpowiedz na nurtujące Cię od dawna pytanie. Poznasz prawdę, czy nimfomanizm jest chorobą, czy tylko zwykłym pragnieniem.

Ilość rozwiązań: 1971

Ilość pytań: 20

Średni czas rowiązywania: 4M 31S

Czy jestem nimfomanką?

Informacje o teście online: Czy jestem nimfomanką?

Rozwiązując nasz test \"Czy jestem nimfomanką?\" poznasz odpowiedz na nurtujące Cię od dawna pytanie.

Poznasz prawdę, czy nimfomanizm jest chorobą, czy tylko zwykłym pragnieniem. Zawsze odpowiadaj szczerze na pytania, które przybliżą Cię do odkrycia prawdy i poznania odpowiedzi na pytanie, czy jesteś nimfomanką.

Co to jest nimfomanizm?

Zastanawiasz się pewnie co to w ogóle jest ten nimfo manizm oraz, czy to choroba, czy tylko pragnienie. Otóż według psychologów i seksuologów nimfo manizm jest chorobą, która równie mocno potrafi uzależnić, jak alkohol, czy inne używki.

Nimfo manizm, czyli nadmierny popęd seksualny zazwyczaj kojarzony jest przez wszystkich bardziej pozytywnie, niżeli traktowany miałby być jako faktyczny problem wielu kobiet.

Potocznie mówi się, iż nimfo manka to nic innego jak kobieta, która zwyczajnie uwielbia seks.

A co Ty o tym myślisz? Czy zadając sobie pytanie, czy jesteś nimfomanką czujesz bezsilność i przygnębienie spowodowane nadmiernym popędem seksualnym? Jeśli tak, staw temu czoła przystępując do rozwiązania naszego testu, czy jesteś nimfomanką.

Czy to choroba, czy tylko pragnienie?

Nie jednokrotnie w rozmowach mężczyzn można się spotkać z zazdrością z ich strony, że mają w domu kobietę nimfomankę, jednak nie zdają sobie sprawy, że pomimo to, że większość facetów chciałaby być na jego miejscu jest nie zwykle też trudne dla partnera kobiety, która ma nadmierny popęd seksualny.

Nimfo manizm jest chorobą, którą się leczy, jednak jest to proces nieprzyjemny i długotrwały.

Leczenie oraz objawy nimfo manizmu

Stawiając sobie kluczowe pytanie, czy jesteś nimfomanką nie zrażaj się wiedzą na temat tego, jak trudne bywa jej leczenie.

Jeżeli życie miałoby być lepsze i przyjemniejsze bez poczucia często wstydu, lęku i bezsilności to czemu by nie podjąć próby wyleczenia się z nimfo manizmu.

Nimfomanizm, czyli obsesyjne uzależnienie od seksu może być wrodzony bądź objawić się z czasem. Choroba ta jest o tyle trudna dla kobiety oraz jej partnera, ponieważ w wielu przypadkach nadmierny popęd seksualny przysłania inne potrzeby nimfomanki, a co skutkuje często tym, iż nimfomanki mają większy problem w kontaktach międzyludzkich oraz stworzeniu stałych związków partnerskich.

Czy jestem nimfomanką?

Czy jesteś nimfomanką? Ciężko odpowiadać na to pytanie za kogoś nie znając jego faktycznych potrzeb seksualnych oraz pragnień, dlatego też przystępując do naszego testu, czy jestem nimfomanką pamiętaj, żeby na każde pytanie odpowiadać szczerze oraz skrupulatnie, tylko wtedy wynik testu ukaże Ci całą prawdę, czy to już choroba, czy tylko pragnienie.

Nie zapominaj również o tym, iż nimfo manizm się leczy, a to nic innego jak zaburzenia oraz trudności emocjonalne, często wywołane poczuciem niskiej wartości, a także lękiem, a więc, żeby rozpocząć terapię należy przyznać przed samym sobą, iż nimfo manizm jest chorobą i zaspokaja własne EGO niż potrzeby drugiej osoby.

Nie zwlekaj, podejmij pierwszy krok, by dowiedzieć się, czy jesteś nimfomanką rozwiązując nasz test już dziś! Powodzenia.


Opinie o teście

Lubię sex, mogłabym co godzinę, ale tylko z moim partnerem. Czy to nimfomanizm? Taaaaaak :D

Sylwia, Wrocław

Nie jestem nimfomanką:D ufff, ale dobry sex nie jest zły. Polecam teścik hihi

Izka, Gdańsk

Mam problem, będzie trzeba się zastanowić nad sobą. Dzięki za ten test

Inez, Łódź

Podobne testy online

Test ciążowy online
Zdrowie i uroda

Test ciążowy online

Styczeń, 04.2015 Ocena 4.21/5 Ilość rozwiązań: 11316

Czy mu się podobam
Związki i miłość

Czy mu się podobam

Grudzień, 14.2014 Ocena 4.46/5 Ilość rozwiązań: 3956