Związki i miłość

Czy jesteśmy szczęśliwą parą

Czym jest szczęście


Data dodania:
Ocena: 4.49/5 Liczba głosów: 76

Zastanawiasz się czy związek, w którym jesteś, jest udanym związkiem, czy jesteście szczęśliwi? Na to czy jesteście udaną parą składa się wiele czynników. Sprawdź czy wasz związek przetrwa złe chwile, rozwiąż nasz test!

Ilość rozwiązań: 2369

Ilość pytań: 25

Średni czas rowiązywania: 4M 33S

Czy jesteśmy szczęśliwą parą

Informacje o teście online: Czy jesteśmy szczęśliwą parą

Czym jest szczęście?

Na przestrzeni wielu lat powstało mnóstwo teorii, określających szczęście poczynając od teorii hedonistycznych, a kończąc na teoriach genetycznych. Szczęście uważa się, że jest celem życia człowieka. Każdy z nas stara się dążyć do tego stanu.

Każdy z nas ma inny cel w życiu, z czego wynika, każdy na swój sposób interpretuje szczęście! Dla jednych mogą to być pieniądze – dobrobyt, dla innych pomoc niesiona bliźniemu, a jeszcze innym dzielenie się chwilami z inną osobą!

Co to jest szczęśliwy związek?

Szczęśliwym związkiem możemy określić dwie, bliskie sobie osoby, które razem brną przez życie, pomimo codziennych trudów i częstych monotonii. To dwoje ludzi, którzy się nawzajem wspiera. Jedno potrafi zrozumieć potrzeby drugiego, potrafi wysłuchać, doradzić, dzielić wspólne pasje.

Rzeczywistość, a teoria szczęśliwego związku

Jak to bywa w życiu codziennym, nie jest tak pięknie, jak na obrazku. Ludzie często się mijają, zapominają o sobie biorąc udział w codziennym wyścigu sznurów w gonitwie, którą daje nam życie. Nie każdy ma czas, bądź siłę, wysłuchać drugiej bliskiej mu osoby, przytulić czy pocałować…, Dlatego bardzo ważne jest zmobilizowanie siebie, zorganizowanie sobie czasu, tak by spędzać miłe chwile z drugą połówką.

Jeżeli dwie osoby, są w stanie cieszyć się sobą, mają, o czym rozmawiać, bądź w ogóle nie rozmawiają, bo rozumieją się bez słów to jest to szczęśliwy związek i tworzą udaną parę.

Nie dzielicie razem pasji? To nic! Jeżeli wspieracie się wzajemnie, motywujecie drugą osobę do działania, cieszycie się z jej sukcesów, wspieracie podczas porażki, to tak, jest to udany związek!

Czy tworzymy udaną parę?

Prawdopodobnie tak - jesteście szczęśliwą parą! Dlaczego? Skoro jesteś tutaj i chcesz się upewnić to znaczy, że Ci zależy na drugiej osobie, że chcesz walczyć, może nawet kochasz. Rozwiąż nasz darmowy test i sprawdź czy rzeczywiście tworzycie udany związek.

Jeżeli masz wątpliwości, to jest to idealny moment by się upewnić! Być może to jest też czas żeby coś zmienić w swoim, a może waszym życiu? Rozwiąż nasz test: czy jesteśmy szczęśliwą parą!


Opinie o teście

Coś się nam nie układa, test to potwierdził, chyba trzeba zakończyć ten związek, brnięcie dalej w to bagno nie ma sensu. POZDRO!!

Kamila, Płock

Zakochani po uszy, ja podzielam jego pasje a on moje... życzę każdej parze tak świetnego związku!

Anka, Marki

Jesteśmy szczęśliwą parą, ufff, ciekawe co zrobi mój facet jak mu powiem, że... :D

Mała, Nie ważne

Podobne testy online

Test na zdradę
Związki i miłość

Test na zdradę

Luty, 18.2015 Ocena 4.48/5 Ilość rozwiązań: 2368

Test ciążowy online
Zdrowie i uroda

Test ciążowy online

Styczeń, 04.2015 Ocena 4.21/5 Ilość rozwiązań: 11316

Czy mu się podobam
Związki i miłość

Czy mu się podobam

Grudzień, 14.2014 Ocena 4.46/5 Ilość rozwiązań: 3956