Związki i miłość

Czy mu się podobam

Test na atrakcyjność


Data dodania:
Ocena: 4.46/5 Liczba głosów: 114

Interesuje Cię jakiś mężczyzna? Nie czekaj, dowiedz się czy mu się podobasz. Rozwiąż test online i uzyskaj odpowiedź na pytanie - czy mu się podobam?

Ilość rozwiązań: 3956

Ilość pytań: 20

Średni czas rowiązywania: 3M 46S

Czy mu się podobam

Informacje o teście online: Czy mu się podobam

Chyba każda z nas choć raz w życiu zadała sobie pytanie czy mu się podobam, bo cóż to byłoby za życie gdybyśmy wszystko wiedziały od razu, a z mężczyznami nie zawsze jest tak łatwo.

Niekiedy wysyłają oni mylne sygnały, które potrafią nas zbić z tropu co nie zawsze oznacza, że nie jesteśmy w jego typie, bowiem wielu z nich robi to nie świadomie chcąc zwrócić tym na siebie uwagę.

Już dziś przekonaj się, czy jesteś w jego typie i czy warto sobie robić nadzieję na dalszą znajomość, bo przecież nikt nie chcę tracić czasu na kogoś, kto nie ma tego czasu dla nas.

Wszyscy wysyłamy różne sygnały dla otoczenia, jedne oczywiste inne nie, powinnaś więc poznać kilka z nich po których nauczysz się rozpoznawać, czy mu się podobasz.

Niejednokrotnie emocje mogą nas zdemaskować, tak samo jest w przypadku osobników płci męskiej, a powszechnie wiadomo, że kobiety są dobrymi obserwatorkami dlatego też tak ważna jest mimika jego twarzy oraz gestów. Sygnały jakie on wysyła poprzez czasami sam uśmiech, czy spojrzenie powinny być jednym z głównych sygnałów, że choć trochę nas lubi.

Wdzięk kobiety, która dodatkowo potrafi go użyć jako swoją broń by zdobyć faceta jest tylko dodatkowym atutem w walce o jego sympatię.

Czy nie spędza Ci to snu z powiek zadręczanie się w kółko, że pewnie nie mam u niego żadnych szans, mógłby mieć każdą, więc niby czemu ja?

Nie lepiej byłoby dać sobie ewentualnie, kiedy tak faktycznie jest po prostu spokój? A swoje uczucia oddać osobie, która również się Tobą zainteresuje.

Jasne, że tak! Wystarczy, że nauczysz się rozpoznawać sygnały, jakie on wysyła pod Twoim adresem, a ułatwi Ci to podjęcie dalszych decyzji co do obiektu Twoich westchnień.

Przyglądaj się uważnie jego zachowaniu, bowiem mężczyźni czasami działają odwrotnie niż mogłoby Ci się wydawać, np. czy wiesz, że jeżeli chłopak często z Ciebie żartuje, będąc przy tym sarkastycznym (oczywiście w granicach rozsądku) może po prostu chcieć zwrócić na siebie Twoją uwagę, a tym samym możesz być wtedy pewna, iż jest to klasyczny typ chłopaka, któremu się zwyczajnie podobasz.

Nie potrafisz rozpoznać, czy mu się podobasz? Wystarczy, że skupisz się na jego zachowaniu wobec np. Twoich znajomych, jeżeli on próbuje spędzać też i dużo czasu z nimi to może świadczyć to o tym, iż wie, że Ty też tam będziesz.

Każda kobieta wyczuje, że ktoś nie darzy jej sympatią, problem zaczyna się w przeciwnym przypadku, jak rozpoznać, czy mu się podobasz.

Pamiętaj też, że wasi wspólni znajomi są Twoimi sprzymierzeńcami, podpytaj ich, czy czasem obiekt Twoich westchnień się o Ciebie nie wypytuje, ale zanim przystąpisz do działania odpowiedz szczerze na pytania dotyczące testy, czy mu się podobasz.

Odpowiadaj szczerze, przecież nie chcesz by Twój wynik był naciągany, a Ty narobisz sobie tylko nadziei, a tym samym narazisz się na wygłupienie przed innymi, a więc do dzieła!


Opinie o teście

SUPER!! Podobam mu się, jak napisali w teście, biorę sprawy w swoje ręce, dam mu parę oznak, że i on mi się podoba, może coś fajnego z tego wyjdzie. Dzięki za test, pozdrawiam Was kochani:*

Ania, Wałbrzych

Naprawdę fajny test, gorąco polecam, inne wyniki niż u konkurencji!! Wg mnie bardziej wiarygodne! SUPER!! dzięki!!

Magda, Gdynia

Ehhh, chyba trzeba odpuścić. Wynik testu nie był zaskakujący, wręcz potwierdził moje wątpliwości, no cóż... jak się mówi nie ten to inny:P Powodzenia dziewczyny!!

Klaudia, Szczecinek

Podobne testy online

Czy jesteśmy szczęśliwą parą
Związki i miłość

Czy jesteśmy szczęśliwą parą

Sierpień, 25.2015 Ocena 4.49/5 Ilość rozwiązań: 2369

Test na zdradę
Związki i miłość

Test na zdradę

Luty, 18.2015 Ocena 4.48/5 Ilość rozwiązań: 2368

Czy jestem ładna i atrakcyjna
Zdrowie i uroda

Czy jestem ładna i atrakcyjna

Luty, 16.2015 Ocena 4.54/5 Ilość rozwiązań: 1702