Związki i miłość

Czy on mnie kocha czyli test na miłość

Sprawdź czy to prawdziwa miłość


Data dodania:
Ocena: 4.53/5 Liczba głosów: 93

Jesteś z kimś w związku, jest wam razem dobrze, kochasz... ale zastanawiasz się czy to uczucie jest odwzajemnione? Nie czekaj, już teraz rozwiąż nasz test online: czy on mnie kocha!

Ilość rozwiązań: 1274

Ilość pytań: 20

Średni czas rowiązywania: 5M 7S

Czy on mnie kocha czyli test na miłość

Informacje o teście online: Czy on mnie kocha czyli test na miłość

Czy on mnie kocha?

Miłość, co to w zasadzie za uczucie chciałoby się zapytać. Pewnym jest, że kochać powinno się za całokształt, nie za coś. Błędne odczytanie sygnałów mogących świadczyć o miłości może być bolesne w skutkach, a co za tym idzie zakończyć się dla jednej ze stron złamanym sercem. To, czy on Cię kocha dowiedzieć się możesz rozwiązując nasz darmowy test online. Istnieją bowiem pewne sygnały świadczące o jego miłości, a to, czy on naprawdę Cię kocha możesz łatwo zweryfikować udzielając odpowiedzi na pytania w naszym teście wiedzy.

Jak dowiedzieć się, czy on mnie kocha?

Miłość można porównać do małej roślinki, która z początku jest bardzo słaba, ale jeśli będziemy ją pielęgnować i podlewać szybko zaowocuje i dojrzeje. Zupełnie tak samo jest z uczuciem jakim darzymy drugą osobę. Musimy przy tym pamiętać, iż działa to w dwie strony, bowiem do miłości nikogo nie można zmusić. Miłości nie da się oszukać, nie da się jej również udawać, jednak można pomóc jej rozkwitnąć i zrobić tak, by płomień uczucia nigdy nie zgasł.

Aby dowiedzieć się, czy on Cię kocha musisz bacznie obserwować jego zachowanie. Gesty, słowa oraz myśli można w prosty sposób rozszyfrować, a one powinny dać Ci wyraźny sygnał świadczący o jego miłości do Ciebie. Musisz nauczyć się, jednak poprawnie je odczytywać. Błędem jest często odwracanie się od niego, kiedy nie odbierze telefonu, kiedy nie obdarowuje Cię taką ilością prezentów jaką byś chciała.

Pamiętaj, żeby we wszystkim zachować umiar i starać się rozmawiać ze swoim partnerem o tym co czujesz.

Sygnały świadczące o jego miłości.

To, czy pojawiło się u Was światełko w tunelu można odczytać bacznie przyglądając się jego zachowaniom, jednak nie należy też przy tym zbytnio się zamartwiać, kiedy niektóre z sygnałów mogących świadczyć o jego miłości nie zgadzają się z przyjętą regułą.

Niektóre z sygnałów mężczyźni wysyłają zupełnie nieświadomie, min. :

  • częste rozmowy (To one budują więź między wami. Jeżeli on jest Tobą zainteresowany na pewno będzie chciał jak najwięcej z Tobą rozmawiać, by Cię lepiej poznać.)
  • jest oczarowany Twoją osobą ( Zwróć uwagę, czy nie zdarza mu się czasem zwyczajnie się na Ciebie zapatrzeć przy wykonywaniu pewnych czynności.)
  • stara się zrobić na Tobie dobre wrażenie ( Najzwyczajniej w świecie chcę Ci zaimponować, a czy to nie jest wyraźny sygnał świadczący o jego miłości? )
  • zawsze stara się o Tobie pamiętać ( To miłe kiedy ktoś się o Ciebie troszczy, myśli o Twoich potrzebach, a jeżeli zauważyłaś u niego takie sygnały, to, czy może to oznaczać coś innego niż, że Cię kocha?)
  • tęskni za Tobą również wtedy, gdy Ci tego nie mówi ( Uśmiech i błysk w jego oku, kiedy wreszcie się zobaczycie? A Ty jeszcze masz wątpliwości, czy on Cię kocha?)

Jak sprawdzić, czy on mnie kocha?

Zastanawiasz się, jak sprawdzić, czy on Cię kocha? To proste! W pierwszej kolejności przystąp do rozwiązania naszego darmowego testu, czy on mnie kocha czyli test na miłość, by dowiedzieć się, czy Wasze uczucia są prawdziwe, a sygnały, które odczytujesz mogą świadczyć o jego miłości.

Pamiętaj również, by bezpodstawnie nie rzucać oskarżeń o braku jego zainteresowania, gdyż okażesz mu w ten sposób brak zaufania, a co za tym idzie nieświadomie ostudzisz jego zapał, by Cię ciągle zdobywać.

Jedyne co możesz zrobić to w delikatny sposób pomóc jego uczuciu rozkwitnąć, ale, żeby tego dokonać odpowiedz na kilka pytań w naszym teście wiedzy, by dowiedzieć się, czy on Cię kocha i czy warto to uczucie pielęgnować.


Opinie o teście

Ostatnio między nami trochę wypaliło się uczucie, potrzebowałam szybko potwierdzenia czy Maciek mnie kocha. Trochę podbudowaliście mnie!

Karina, Warszawa

Nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem. Zajmę się sobą, a prawdziwa miłość przyjdzie sama. Test spoko, polecam

Martyna, Łódź

Wasz test jest super. Polecałam Was swoim znajomym. Każda osoba, która korzystała jest zadowolona i za to należy Wam się ogromny plus. Polecam!

Magda, Płock

Podobne testy online

Czy jesteśmy szczęśliwą parą
Związki i miłość

Czy jesteśmy szczęśliwą parą

Sierpień, 25.2015 Ocena 4.49/5 Ilość rozwiązań: 2369

Test na zdradę
Związki i miłość

Test na zdradę

Luty, 18.2015 Ocena 4.48/5 Ilość rozwiązań: 2368

Czy mu się podobam
Związki i miłość

Czy mu się podobam

Grudzień, 14.2014 Ocena 4.46/5 Ilość rozwiązań: 3956