Związki i miłość

Czy ona mnie zdradza

Test na zdradę


Data dodania:
Ocena: 4.59/5 Liczba głosów: 80

Zdrada zawsze budzi wiele kontrowersji, jednak prawie w każdym z tych przypadków u obydwu stron przysparza cierpienie i ból. Jesteś z kobietą swoich marzeń? Boisz się, że może Cię zdradzać? Nie czekaj, sprawdź już teraz i rozwiąż test na zdradę!

Ilość rozwiązań: 2249

Ilość pytań: 20

Średni czas rowiązywania: 6M 12S

Czy ona mnie zdradza

Informacje o teście online: Czy ona mnie zdradza

Zdrada zawsze budzi wiele kontrowersji, jednak prawie w każdym z tych przypadków u obydwu stron przysparza cierpienie i ból.
Powody zdrady mogą być różne, czasami jest to brak czasu dla drugiej osoby, oziębłość, a jeszcze w innych przypadkach brak porozumienia z partnerem. Jeżeli już dojdzie do zdrady, każda osoba w związku potencjalnie bardziej zraniona, czyli ta, którą zdradzono stoi przed poważną decyzją, czy wybaczyć zdradę. Wiele z nas nie wyobraża sobie ponownie zaufać partnerowi co zazwyczaj prowadzi do rozstania, a w sercu jedyne co pozostaje to pustka i samotność.

Zdrady niekiedy można uniknąć, bowiem przeważnie zanim do niej dojdzie jedna ze stron daje pewne symptomy do jej rozpoznania.
Nie zawsze jednak w porę reagujemy i próbujemy zapobiec zdradzie przez naszą partnerkę, a konsekwencją tego jest wielki żal, kiedy mleko zostanie już rozlane.
Jeżeli należysz do osób, które podejrzewają swoją partnerkę do zdrady, bądź wydaje Ci się, że ostatnio znacznie się od siebie oddalacie co w niedługim czasie może doprowadzić do niewierności partnera to ten test online jest dedykowany właśnie dla Ciebie.
Na Twoje własne spostrzeżenia grupa psychologów i specjalistów ułożyła 20 pytań, które pozwolą poznać Ci odpowiedz na nurtujące Cię pytanie, czy ona Cię zdradza.

Powody zdrady. Jak rozpoznać zdradę.

Powodów dla którego kobiety zdradzają swojego partnera może być wiele, a to, czy zdołamy ją w porę rozpoznać zależy też od naszej obserwacji.
Przyjęło się mówić, iż to mężczyźni częściej zdradzają, ponieważ kobiety są bardziej emocjonalne, to one mają miesiączki i płodzą nam dzieci, a mężczyźni nie muszą się o to martwić, czy w danym momencie nie mają czasem dni płodnych oraz, czy to odpowiedni moment. Nic bardziej mylnego. Dzisiejsza medycyna daje wiele możliwości antykoncepcji stąd też kobiety w obecnych czasach stają prawie na równi z mężczyznami jeśli chodzi o zdradę i nie ma tu związku ich emocjonalność związana z zakładaniem rodziny.

Czasami zdradę można rozpoznać analizując swój związek. Zagłębiając się w relację jaką tworzymy z partnerem powodami dla których kobiety zdradzają mogą być: brak czasu ze strony mężczyzny, zapracowanie, koledzy i imprezy, brak wsparcia.

Niekiedy powodem do zdrady przez kobiety jest też rozrywkowe życie jej partnera.  Niektórzy mężczyźni nie przywiązują dużej wagi do tego ile w kręgu swoich znajomych posiadają kobiet, w jaki sposób okazują im sympatię i czy nie stawiają czasem przyjaźni z kobietą wyżej, niż ich związek (np. dlatego, że dłużej się znają).

Dla kobiet często takie zachowania wywołują niepokój, wieczny lęk o to, że one same zostaną zdradzone, czy zazdrość. I choć dla mężczyzny może być to faktycznie jedynie zwykła koleżanka, a sposób w jaki okazuje jej sympatię może być spowodowany jego charakterem i sposobem wychowania wobec kobiet, bowiem każdą traktuję z szacunkiem. To dla niej w związku może być to powód do zdrady, ponieważ ona nieprzyzwyczajona do wyrażania uczuć i emocji w podobny sposób względem swoich znajomych, może poczuć się urażona oraz niedoceniana przez partnera.

Oznaki zdrady.

Jak rozpoznać oznaki zdrady u kobiety? Czy czujesz się odtrącony i niedostrzegany? Czy partnerka zaczęła okazywać Ci mniej czułości niż wcześniej?
Jeżeli tak, faktycznie może oznaczać to, iż ona Cię zdradza. Pamiętaj jednak, że podobne zachowania charakteryzują kobietę, która czuje się nie kochana, taka, której poświęca się mniej czasu niż ona by tego oczekiwała. Dlatego też rozwiązując nasz test online dowiesz się, czy ona Cię zdradza, czy tylko daje Ci do zrozumienia, że wasz związek wisi na włosku.
Nie wysnuwaj pochopnych wniosków! Nie zapominaj też, iż jeżeli nie masz pewności co do tego, że ona Cię zdradza, nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń. Doprowadzi to tylko do niepotrzebnych kłótni i niedomówień, a w konsekwencji faktycznie może spowodować to, iż ona Cię zdradzi.

Głównymi oznakami zdrady u kobiet są potencjalnie pewne wzorce zachowań takie jak:

  • samodzielność (Nie potrzebuje Cię już tak często w codziennych obowiązkach, jak kiedyś np. sama wychodzi do sklepu i nie potrzebuje Twojej pomocy.)
  • nie rozstaje się z telefonem ( Kiedyś nie potrzebowała telefonu do drugiego pokoju, czy łazienki, a teraz? Jeżeli rzadko rozstaje się z telefonem powinieneś rozważyć, czy nie ma nic do ukrycia.)
  • wyjątkowo piękna ( Zawsze o siebie dbała, ale nie zawsze przywiązywała wagę, aż do tylu detali, jak np. koronkowa bielizna, satynowa piżama, zabiegi kosmetyczne? )
  • za bardzo zaangażowana ( Czasami wydawać by się mogło, iż to dobry znak dla związku, ale jeżeli wcześniej aż taka nie była może oznaczać to, iż próbuje zamaskować swoją zdradę, a Tobie zrekompensować podwójne życie.)
  • dystans ( Zwróć uwagę na to, czy czasami ostatnio za bardzo się od Ciebie nie oddaliła. Jeżeli mało opowiada o swoim dniu, unika rozmów, a jej głównymi wymówkami stają się: ciężki dzień i zmęczenie, to nie powinieneś tego lekceważyć. )

Czy ona mnie zdradza?

Zdradę bardzo trudno jest rozpoznać, a jeszcze trudniej jej pierwsze symptomy. Szczególnie kobiety, jak nikt inny potrafią świetnie się maskować, bowiem ich zwiększona emocjonalność może przyczyniać się do tego, iż będą dawać sprzeczne sygnały.
Tym bardziej stoisz przed ciężkim zadaniem, a nasz darmowy test na zdradę skierowany jest właśnie do osób, które nie chcą rzucać bezpodstawnych oskarżeń mimo, iż w ich przeczuciu są prawie pewne, że zostały zdradzone.
Czy nie szkoda Ci czasu na zamartwianie się do granic możliwości i tracenie swojego cennego czasu z kimś kto prowadzi podwójne życie, bądź wręcz przeciwnie?
Przystąp do naszego testu online, który dzięki wnikliwym pytaniom pomoże poznać Ci prawdę o Twoim związku, a nurtujące Cię pytania, czy ona Cię zdradza przestanie Ci spędzać sen z powiek!
Powodzenia!


Opinie o teście

Jestem paranoikiem, moja panna jest mi wierna, ale muszę troszkę więcej jej czasu poświęcić żeby było jeszcze lepiej

Dawid, Rzeszów

Co za... brak słów nie myliłem się, zdradza mnie... czas zakończyć ten chory związek! Dzięki za utwierdzenie moich przekonań!

Konrad, Bytów

Nie wiem, pytania trafne, odpowiedzi też... nie mogę uwierzyć że ona może coś kombinować na boku:/ muszę z nią szczerze porozmawiać!

Damian, Malbork

Podobne testy online

Czy jestem seksoholikiem
Uzależnienia

Czy jestem seksoholikiem

Listopad, 23.2015 Ocena 4.45/5 Ilość rozwiązań: 2445

Czy jesteśmy szczęśliwą parą
Związki i miłość

Czy jesteśmy szczęśliwą parą

Sierpień, 25.2015 Ocena 4.49/5 Ilość rozwiązań: 2414