Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czym są Darmowe Testy?

Jest to serwis poświęcony testom i quizom online. Serwis udostępnia całkowicie nieodpłatnie testy, które użytkownik może rozwiązywać.

Czy jest ograniczona ilość rozwiązywania testów?

Nie, testy można rozwiązywać wielokrotnie. Nie ma żadnych ograniczeń co do liczby rozwiązań testu/testów.

Czy muszę mieć ukończone 18 lat?

Tak, warunkiem rozwiązywania testów jest ukończenie 18 roku życia.

Co jeśli znajdę błąd w teście?

W przypadku znalezienia błędu, należy go niezwłocznie zgłosić korzystając z naszego formularza kontaktowego. W przypadku takiej sytuacji, użytkownik otrzyma kod weryfikacyjny umożliwiający otrzymanie wyniku testu.

Czy serwis jest przygotowany na urządzenia mobilne?

Tak, serwis Testy Wiedzy przygotowaliśmy z myślą o wszystkich użytkownikach korzystających z komputerów, tabletów czy też telefonów

Czy testy są darmowe?

Tak, rozwiązywanie testów jest całkowicie bezpłatne. Jedynym warunkiem, który użytkownik musi spełnić by otrzymać wynik testu, jest weryfikacja przez DotPay lub PayPall. Szczegóły znajdują się w regulaminie serwisu.

Gdzie dodawać komentarze?

Komentarze do testów można wysyłać korzystając z naszego formularza kontaktowego. W tytule wiadomości należy podać nazwę testu, swój wiek, imię bądź pseudonim.

Czy ktoś widzi moje wyniki testów?

Nie, wynik jest tylko dla użytkownika, który aktualnie rozwiązał test. Użytkownik pozostaje całkowicie anonimowy.

Czy można udostępniać wynik testu?

Obecnie taka funkcja nie jest dostępna, ale w najbliższym czasie chcemy umożliwić użytkownikom udostępnianie wyników testów. Funkcja ta będzie tylko opcja, więc nie będzie konieczności korzystania z niej w przypadku gdy użytkownik chce być całkowicie dyskretny.