Zdrowie i uroda

Ile będę miała dzieci

Test na płodność


Data dodania:
Ocena: 4.51/5 Liczba głosów: 90

Zastanawiasz ile będziesz mieć dzieci? Jedno, dwoje a może troje? Jest parę sprawdzonych sposobów, żeby sprawdzić ile będziesz mieć dzieci. Rozwiąż test na ilość dzieci już teraz

Ilość rozwiązań: 562

Ilość pytań: 20

Średni czas rowiązywania: 2M 28S

Ile będę miała dzieci

Informacje o teście online: Ile będę miała dzieci

Test na ilość dzieci.

Zakładając rodzinę, wychodząc za mąż przychodzi w pewnym momencie u większości rodzin chęć powiększenia rodziny – to naturalne! Wówczas pojawiać się będzie pytanie ile będziesz miała dzieci, a tutaj sprawa jest dużo bardziej skomplikowana, mianowicie składa się na to wiele czynników zarówno genetycznych, jak i środowiskowych oraz takich, które wynikają z naszego trybu życia.

Jeżeli w tym momencie i Ty/ Wy stoicie przed dylematem i zachodzicie w głowę jaka będzie liczba potomstwa w Waszym przypadku to najlepszym rozwiązaniem, które pomoże Wam rozwikłać chociaż częściową tę zagadkę będzie przystąpienie do naszego testu na ilość dzieci.

Pamiętaj jednak, że pytania w naszym teście ile będziesz miała dzieci składają się z predyspozycji, budowy ciała, czynników środowiskowych, czy genetycznych więc możecie również owy test rozwiązać wspólnie starając się precyzyjnie odpowiadać na znajdujące się w teście na ilość dzieci pytania.

Od czego zależy nasza płodność?

No właśnie, od czego zależy nasza płodność? Na pewno wiele z Was spotkało się z wieloma przesądami, mniej lub bardziej trafnymi, które mają znaczenie w ilości posiadanego potomstwa min. Wąska talia, szerokie biodra, sportowy i zdrowy tryb życia.

Wiadomo, iż to stężenie estrogenu, czyli hormonu odpowiadającego za płodność odgrywa tutaj najważniejszą rolę i zadziwiające może być to co wpływa korzystnie na zwiększenie jego stężenia.

Rozwiązując nasz test ile będziesz miała dzieci dowiesz się, czy to, że uprawiasz intensywnie jogging, czy aerobik ma wpływ na ilość dzieci, czy długość Twoich nóg ma tutaj znaczenie, czy to prawda, że kobiety szersze w biodrach i wąskie w talii mają łatwiej urodzić dzieci, a co za tym idzie zwiększa się u nich liczba potomstwa, a także, czy picie herbaty pobudza wzrost stężenia estrogenu w naszym organizmie oraz czy wzrost przyczynia się do liczby potomstwa, które w przyszłości będziecie posiadać.

Te i wiele innych zawartych w teście pytań, przybliży Cię do poznania własnego organizmu, czynników wpływających na ilość dzieci oraz poznania odpowiedzi co ewentualnie powinnaś zmienić w swoim życiu, żeby poziom estrogenu wzrastał.

Ile będę miała dzieci?

To ile będziesz miała dzieci jak zapewne wiesz sprowadza się głownie do poziomu estrogenu, czyli hormonu płodności. Chcąc poznać swoją fizjologię podejmij wyzwanie by poznać bliżej swoją naturę i przystąp do naszego testu ile będziesz miała dzieci.

Powszechnie wiadomo, iż z fizjologią się nie dyskutuje, jednak im głębiej ją poznasz możesz przyczynić się do pokierowania jej w odpowiednim kierunku tak by dodatkowo przez tryb Twojego życia nie blokowała Cię w tym ważnym momencie, jak poczęcie dziecka.

By dalej zagłębić się w wiedzę na temat liczby potomstwa, które możesz urodzić zachęcamy do rozwiązania testu na ilość dzieci, a co za tym idzie uspokoić swoją ciekawość. Pamiętaj, aby wynik był jak najbardziej wiarygodny skrupulatnie odpowiadaj na poszczególne pytania, a także możesz rozwiązać test na liczbę potomstwa wraz ze swoim partnerem.


Opinie o teście

Jak dobrze pójdzie to będą bliźniaki, fajny test, róbcie ich więcej! Jestem w pełni zadowolona. To już kolejny test, który u was zrobiłam

Elka, Sulejówek

Jak to będzie 3 dzieci to będę w szoku, aczkolwiek zawsze chciałam mieć więcej niż dwoje dzieci

Justyna, Warszawa

Fajny test, na szczęście mam predyspozycje tylko na jedno dziecko. Nawet nie myślałam o większej liczbie hehe. Dzięki za teścik!

Ula, Gniezno

Podobne testy online

Chłopiec czy dziewczynka?
Zdrowie i uroda

Chłopiec czy dziewczynka?

Wrzesień, 15.2015 Ocena 4.45/5 Ilość rozwiązań: 2016

Test ciążowy online
Zdrowie i uroda

Test ciążowy online

Styczeń, 04.2015 Ocena 4.21/5 Ilość rozwiązań: 11316

Czy moje dziecko może mieć ADHD
Testy psychologiczne

Czy moje dziecko może mieć ADHD

Listopad, 23.2014 Ocena 4.51/5 Ilość rozwiązań: 343