Wiedza i nauka

Darmowy test IQ, test na inteligencję

Sprawdź swoją inteligencję


Data dodania:
Ocena: 3.82/5 Liczba głosów: 213

Sprawdź jakie masz IQ! Darmowy test IQ online. Wydaje Ci się, że jesteś inteligentny? Nie czekaj rozwiąż nasz darmowy test na inteligencję!

Ilość rozwiązań: 25340

Ilość pytań: 20

Średni czas rowiązywania: 22M

Darmowy test IQ, test na inteligencję
A ty jakie masz IQ?

Informacje o teście online: Darmowy test IQ, test na inteligencję

Test IQ

Testy na IQ, które potocznie nazywane są testami badającymi iloraz inteligencji również trafiły i do naszej bazy testów, dzięki czemu możesz w prosty sposób odpowiedzieć na postawione przez nas pytania zawarte w teście i od razu uzyskać wynik testu na inteligencję.

Nasz darmowy test na IQ został stworzony po to byś mógł przede wszystkim sprawdzić swoją wiedzę, ale co najważniejsze oparty został ilustracjami, zadaniami, które sprawdzą Twoją sprawność językową, skojarzeniową, arytmetyczną, przestrzenną i analityczną.

Przystąp już teraz do rozwiązania testu na inteligencję i sprawdź, czy jesteś inteligentniejszy od znanych Ci gwiazd, cele brytów, czy też geniuszy.

Test wiedzy

Współczesne testy wiedzy potrafią sprawnie określić Twój iloraz inteligencji i ustalić poziom wykonywania zdefiniowanych umiejętności kognitywnych.

Nasz test IQ składa się z kilkunastu zadań, które są ułożone losowo, tak abyś przy ich rozwiązywaniu nie czuł się zmęczony, a wynik testu na iloraz inteligencji był jak najbardziej trafny.

W naszym teście sprawdzającym inteligencję są poszczególne bloki, które badają Twoją wiedzę, jednak całkowity wynik testu jest ich wypadkową.

Przystępując do testu nie liczy się z jakiej grupy wiekowej jesteś, jaki zawód wykonujesz oraz to, czy masz wykształcenie wyższe. Test na inteligencję jest w 100% anonimowy, jak wszystkie nasze testy więc tylko od Ciebie zależy, czy pochwalisz się wynikiem przed rodziną i znajomymi.

Czy jesteś inteligentniejszy od...

Wielu ze znanych Ci cele brytów, gwiazd, a także geniuszy naukowych mogą pochwalić się naprawdę wysokimi wynikami testów inteligencji.

Na pewno jeśli kiedykolwiek rozwiązywałeś podobne testy zastanawiałeś się, czy znajdujesz się w skali przeciętnej, ponad przeciętnej, a może niżej niż przeciętna sprawdzając swoją wiedzę.

Wynik testu na iloraz inteligencji ma jedną stałą skalę, mianowicie, wynik wahający się w punktacji od 90 do 110 oznacza przeciętną inteligencję, wynik powyżej 110 wskazuję na inteligencję wyższą niż przeciętna, z kolei wynik poniżej 90 punktów oznacza inteligencję niższą niż przeciętna.

Nie wszystkie znane Ci osoby, bardziej lub mniej znane zechciały kiedykolwiek ujawnić wynik swojego testu na inteligencję, jednak, czy nie byłoby fajnie gdybyś wiedział, że wynik Twojego testu wiedzy jest wyższy niż np. Dody, która wbrew pozorom osiągnęła wynik ponad przeciętną w skali na iloraz inteligencji bo aż 156, a to zaledwie o 4 punkty mniej niż sam Albert Einstein (160 pkt. ).

Czy wiesz że...

Gwiazdy, które zdobyły się na odwagę i upubliczniły wynik swojego testu IQ to: Shakira - 140, Arnold Schwarzenegger - 135, James Woods - 180, Courtney Love – 160, Madonna – 140, Jodie Foster – 132, Sharon Stone – 154, Quentin Tarantino – 160, Natalie Portman – 164.

Chcesz dowiedzieć się od kogo jesteś inteligentniejszy ze znanych Ci osób show biznesu, a może po prostu jesteś ciekawy w jakiej skali mieści się Twoje IQ? Nic prostszego!

Wystarczy, że poświęcisz trochę czasu na rozwiązanie naszego testu iq za darmo (bezpłatny), który zbada Twój iloraz inteligencji , a zaspokoisz swoją ciekawość już teraz.

Pamiętaj, by test na inteligencję rozwiązywać samodzielnie bez pomocy internetowych źródeł, gdyż tylko w taki sposób wynik będzie satysfakcjonujący, a sumienia nie oszukasz

Skup się więc i przystąp do naszego testu, który zbada Twoje IQ.


Opinie o teście

Do Einsteina mi jeszcze daleko, ale bardzo fajny test i ciekawe pytania, zmuszają do myślenia:) Polecam test!

Bogdan, Augustów

Wynik przeciętny, szału nie ma, ale wiem że wielu z moich znajomych nie dobiło do przeciętnej. Dzięki temu mogę udostępnić wynik na FB :D

Łukasz, Iława

Nie wierzę, mój wynik jest lepszy niż Dody, co prawda to tylko 2 punkty ale to ogromna satysfakcja!

Alicja, Kraków

Podobne testy online

Czy spotka mnie szczęście
Rozrywka

Czy spotka mnie szczęście

Listopad, 23.2015 Ocena 4.61/5 Ilość rozwiązań: 728

Czy osiągnę sukces zawodowy
Wiedza i nauka

Czy osiągnę sukces zawodowy

Listopad, 22.2015 Ocena 4.44/5 Ilość rozwiązań: 747

Test osobowości i charakteru
Testy psychologiczne

Test osobowości i charakteru

Styczeń, 12.2015 Ocena 4.13/5 Ilość rozwiązań: 11562