Testy psychologiczne

Test osobowości i charakteru

Sprawdź jaki masz charakter online


Data dodania:
Ocena: 4.13/5 Liczba głosów: 169

Sprawdź jaki masz charakter! Jesteś Cholerykiem, flegmatykiem, melancholikiem, a może sangwinik? Test online: Jaki mam charakter, test osobowości.

Ilość rozwiązań: 11502

Ilość pytań: 40

Średni czas rowiązywania: 16M 29S

Test osobowości i charakteru
lista prezentów

Informacje o teście online: Test osobowości i charakteru

Co to jest osobowość?

Osobowość jest to zbiór cech odpowiadających za adaptację, integrację myśli, uczuć i zachowań w codziennym życiu. Osobowość jest kształtowana przez całe życie, szczególnie w okresie dzieciństwa oraz młodości przez wpływ bodźców zewnętrznych oraz własnego rozwoju. Kształtuje się przez doświadczenia, kontakty z ludźmi znaczącymi dla danej osoby, role społeczne pełnione przez daną osobę, a także wydarzenia powtarzające się lub wyjątkowo silne.

Osobowość rozwija się stopniowo. W rezultacie utworzenia się osobowości osiągamy zdolność do przetwarzania napływających informacji, dzięki czemu tworzymy sobie obraz świata i siebie samego. Osobowość integruje techniki i sposoby ustosunkowania się do przedmiotów, osób, sytuacji, przez co nasze  zachowanie nabiera cech stałości i powtarzalności.

Sprawdź jaką masz osobowość bądź Twoja najbliższa osoba! Jesteś Cholerykiem, flegmatykiem, melancholikiem, a może sangwinik? Test online: Jaki mam charakter.

Jeżeli masz problemy ze zrozumieniem drugiej bliskiej Ci osoby, rozwiąż test charakteru. Otrzymasz odpowiedź jaki ma typ osobowości, oraz wskazówki jak postępować z taką osobą. Zależy Ci na bliskich, rozwiąż test online.

Rozróżniamy cztery typy osobowości:

  • towarzyski sangwinik,

  • energiczny choleryk,

  • perfekcyjny melancholik,

  • spokojny flegmatyk.

Nie ma dwóch identycznych osób! Pamiętaj nikt nie jest w stu procentach wyrazicielem jednego temperamentu. Test na typ osobowości pokaże Ci dokładny przegląd Twoich zalet oraz wad. Twój profil osobowości jest niepodobny do wszystkich innych, lecz zawarte w nim ogólne informacje są cenne  - pomogą Ci zrozumieć siebie i akceptować innych takimi, jacy są.

Poznaj swój typ osobowości

Jeżeli chcesz poznać swój typ osobowości, twojej drugiej połówki czy też najbliższego przyjaciela rozwiąż nasz test osobowości. Do przejścia masz zaledwie 40 zestawów, 20 dotyczących Twoich mocnych stron i 20 dotyczących słabych stron. Każdy zestaw posiada 4 cechy. Zaznaczaj te cechy, które najbardziej pasują do Ciebie! Jeśli nie jesteś pewien, które określenie jest najbardziej adekwatne, zapytaj współmałżonka, przyjaciela, znajomego, osoby która Cię zna! Im bardziej się przyłożysz tym bardziej wynik testu na temperament będzie wiarygodny.


Opinie o teście

Świetny test, rozwiązałam go z partnerem, mamy dwie różne typy osobowości! Ale akurat uzupełniamy się. Polecam!

Ewa, Mielno

Ten test charakteru na prawdę mi pomógł, teraz już wiem jaki mam typ osobowości, a jest ich nawet 16 typów :)

Kasia, Koszalin

Rewelacyjny test, polecam, to nie ściema! Wyszło mi że jestem cholerykiem, przeczytałem opis osobowości w wyniku i się wszystko zgadza! Można teraz popracować nad sobą;-)

Łukasz, Warszawa

Podobne testy online

Realista, optymista czy pesymista
Testy psychologiczne

Realista, optymista czy pesymista

Marzec, 21.2016 Ocena 4.56/5 Ilość rozwiązań: 3277

Test ekstrawertyk czy introwertyk?
Testy psychologiczne

Test ekstrawertyk czy introwertyk?

Styczeń, 22.2016 Ocena 4.49/5 Ilość rozwiązań: 2090

Czy jestem psychopatą
Testy psychologiczne

Czy jestem psychopatą

Styczeń, 21.2016 Ocena 4.24/5 Ilość rozwiązań: 2902

Czy osiągnę sukces zawodowy
Wiedza i nauka

Czy osiągnę sukces zawodowy

Listopad, 22.2015 Ocena 4.44/5 Ilość rozwiązań: 740

Darmowy test IQ, test na inteligencję
Wiedza i nauka

Darmowy test IQ, test na inteligencję

Listopad, 15.2015 Ocena 3.83/5 Ilość rozwiązań: 24867