Rozrywka

Zegar śmierci

Poznaj datę zgonu - kalkulator i kalendarz śmierci


Data dodania:
Ocena: 4.16/5 Liczba głosów: 110

Poznaj datę śmierci. Nie czekaj rozpracuj zegar śmierci raz na zawsze. Dowiedz się kiedy i jak umrzesz! Pamiętaj, że jest to zabawa!

Ilość rozwiązań: 5629

Ilość pytań: 20

Średni czas rowiązywania: 3M 27S

Zegar śmierci

Informacje o teście online: Zegar śmierci

Już dziś poznaj swój internetowy zegar śmierci online. Wystarczy, że rozwiążesz nasz test i przystąpisz na tej podstawie do wyliczenia Twojej daty śmierci.

Każdy z nas choć raz w życiu zastanawiał się kiedy umrze, ale nie wszyscy mieli odwagę to sprawdzić. Zweryfikujemy Twoje odpowiedzi i dzięki nam już dziś dowiesz się co powie Ci Twój zegar śmierci.

Na świecie żyje około 7 miliardów ludzi i można by rzec, iż narodziny rekompensują zgony, ponieważ każdego dnia rodzi się ok. 375 00 dzieci, a ok. polowy mniej bo  zaledwie 150 000 następuje zgonów.

Kiedy umrę ? Czyli kalkulator śmierci

Po co więc tyle osób chciałoby na świecie wiedzieć kiedy dokładnie umrze?

Czy w ich życiu to coś zmieni, czy dzięki temu przeżyją swoje życie inaczej?

Bardzo możliwe, że tak, natomiast, kiedy pojawia się taka możliwość po przez kalkulator śmierci, czemu by z tego nie skorzystać?

Każdego dnia budzimy się i nie zastanawiamy co przyniesie nam dzień, nie myślimy, że dzisiejszy dzień może być naszym ostatnim, a co jeśli dzięki poznaniu swojej daty śmierci budzilibyśmy się szczęśliwsi mając tą świadomość, że przed nami kolejny wspaniały dzień choćby dlatego, że możemy dziękować za to, że wciąż żyjemy.

Bliskie nam osoby stałyby się też dzięki temu dużo spokojniejsze, gdybyśmy i my bardziej cieszyli się życiem, a które nie koniecznie musiałyby wiedzieć z jakiego powodu u nas ta radość życia.

Każdy pragnie otaczać się osobami, które tryskają energią niż z ponurymi, niezadowolonymi życiem.

Każdy z Was na pewno choć raz zaglądał w swoim życiu do Internetu chociażby dlatego, że usłyszał od kogoś mając objawy zwyczajnego przeziębienia, że nie wyleczone może mieć poważne konsekwencję i doszukiwał się tego u siebie wywołując tym samym nie potrzebny stres.

Na pewno też myśleliście jakby wyglądał Wasz pogrzeb? Kto by na niego przyszedł i ile osób by za nami płakało?

Zazwyczaj wtedy wyobrażaliście sobie siebie obecnie, a po co to dalej zaprzątać sobie głowę bujnymi wyobrażeniami o śmierci i pogrzebie jeśli jest szansa by choćby na najbliższe lata te myśli raz na zawsze od siebie odepchnąć poznając swoją datę śmierci.

Zegar śmierci każdego dnia tyka i nieznana jest nasza data śmierci oraz godzina, natomiast istnieją matematyczne i medyczne uwarunkowania i sposoby, które pozwolą nam odpowiedzieć na dręczące nas pytanie - kiedy umrę?

Jednym z najistotniejszych czynników jakie wpływają na długość naszego życia jest oczywiście to w jaki sposób żyjemy, a więc odżywianie, aktywność sportowa, brak nałogów, zróżnicowana dieta.

Do szybszej śmierci natomiast może nas przybliżyć nadmierny stres, który możemy rozwiązując dany test zmniejszyć, a więc wydłużyć nasze życie, jeśli tylko poznamy datę śmierci i zweryfikować główne błędy, które popełnialiśmy chociażby w diecie, a ta w obecnych czasach jest szalenie istotna dla naszego organizmu.

Dowiedz się z nami, kiedy przestanie tykać Twój zegar śmierci.

Pamiętaj jednak, żeby na każde pytanie odpowiedzieć szczerze, tylko wtedy kalkulator śmierci obliczy Ci prawidłową datę zgonu. Rozwiązując ten tekst przestanie Cię wreszcie nurtować pytanie - kiedy umrę?

Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki użycia naszego testu. Wszystko co znajduje się na tej stronie powinno być traktowane z przymrużeniem oka i starajmy się żyć dalej ciesząc się każdym dniem. Nie zalecamy poznania daty śmierci osobom o słabych nerwach oraz problemach z sercem, a pozostałym życzymy koncentracji podczas udzielenia odpowiedzi na postawione pytania.

Nie czekaj, rozwiąż nasz test online: Zegar śmierci, kiedy umrę ?

 


Opinie o teście

hahaha, 26.04.2046 - spadne z drzewa. Uśmiałem się, fajny test

Błażej, Łódź

No nie wiem, wg testu umrę śmiercią naturalną, ale nie podali daty. Prowadzę zdrowy tryb życia... hahaha, polecam!!

Sylwester, Hel

Spadnę ze schodów... nie chodzę schodami, jeżdżę windą :D spoko test, polecam

Marcin, Świdnica

Podobne testy online

Czy jestem alkoholikiem
Uzależnienia

Czy jestem alkoholikiem

Luty, 25.2015 Ocena 4.43/5 Ilość rozwiązań: 1024

Czy jestem uzależniony od internetu?
Uzależnienia

Czy jestem uzależniony od internetu?

Luty, 22.2015 Ocena 4.44/5 Ilość rozwiązań: 353

Czy mam depresje, objawy depresji
Testy psychologiczne

Czy mam depresje, objawy depresji

Styczeń, 28.2015 Ocena 4.44/5 Ilość rozwiązań: 1593